01.06.2014

Nowe FanFiction - Biznesmen

Wraz z zakończeniem Battlefield mam przyjemność zaprosić was na tego oto bloga ( wiem, że podawałam już kilka razy link xD )  


Komentując prolog będę miała pewność ile z was będzie czytało. Liczę na was :)

3 komentarze:

 1. elo elo elo, wpadniesz też do mnie? wypas owiec Józefów A wpis bardzo spoko.

  OdpowiedzUsuń
 2. SPAM
  Hejo! Zapraszam do siebie: https://thatsmyjam-hyeri.blogspot.com/. Dopiero zaczynam, ale uważam, że warto zajrzeć, jeżeli ma się jakikolwiek związek z kpopem, a nawet jeżeli nie to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Blog jest wielofunkcyjny i dlatego potrzebuję na początku odrobinki wsparcia. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na zapoznanie się z pierwszym postem i napiszesz kilka słów odpowiadając na moje pytania, a ogromnie mi pomożesz. Z góry dziękuję ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Minęły 3 lata a ja dopiero to znalazłam 😮 ciesze się z tego powodu. Dzięki temu ff dostarczyłas mi tyle emocji na raz... cieszyłam się jak głupia do telefonu, ale i łezka się zakręciła w oku. To była wspaniała przygoda :)

  Z góry przepraszam za wpychanie się ze swoim opowiadaniem, ale szukam kogoś kto oceni moja prace, bo prawie nikt do mnie nie zagląda. Z kolejnym rozdziałem staram się pisać jak najlepiej, ale nie wiem czy to mi wychodzi. Byłabym wdzięczna, gdybyś odwiedziła mnie i napisała swoją opinię. Nie musi być miła xd Dziękuję :)

  http://undyinglovestory.blogspot.com/2016/11/witam.html?m=1

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy